top of page

References

 

 

 

Lee Louda

Restrukturalizace a insolvence, VŠE

Opakovaně se nechávám inspirovat nápady Jiřího Balíka a jeho doporučeními v oblasti střednědobých i dlouhodobých investic na finančních trzích. Snaží se mi vyjít vstříc ohledně mých aktuálních požadavků a z kolikrát nejasného zadání vytvořit jasnou příležitost. Což se mu daří.

 

Martin TomšůCZECHSOUVENIRS

Majitel

Jiří Balík je spolehlivý, fundovaný a léty prověřený obchodní partner.

Miroslav Macík

IT programátor

Profesionální, ale hlavně milý a lidský přístup.

Martin Gottwald

Projektový manager

Byli jsme velice spokojeni. Pan Balík nám vše vysvětlil, pomohl rychle zařídit nejen hypotéku, ale i pojištění. Rychlé, seriózní, profesionální a vstřícné jednání. Děkujeme.

Michal Vogl

Podnikatel v potrav. průmyslu

Oceňuji na práci p. Balíka při zajišťování hypotečních úvěrů, životního pojištění či pojištění majetku, vysokou profesionalitu, která spočívá zejména ve snaze nabídnout a dojednat nejvýhodnější nabídku pro klienta a maximální spolehlivost při jednání.

Jan Hammer

Obchodník, zdrav. pomůcky

Byl jsem velmi spokojen. Vše velmi dobře vysvětlil a zároveň upozornil,  na co si dát pozor. Vše zajistil velmi rychle včetně všech ostatních požadavků,  tedy pojištění i doporučeni odhadce. Měl jsem po dlouhé době pocit, že celou věc řeším s odborníkem a neměl žádné pochyby.  Určitě mohu doporučit.

David Kresl, Comac International

Jednatel

S Jiřím Balíkem jsem v kontaktu již skoro 10 let a za tu dobu jsem s ním řešil financování různých nemovitostí a investic. Vždy se choval velmi profesionálně a dokázal mi nabídnout velmi výhodné řešení, jak nejlépe financovat mé plány. Vždy velmi otevřeně vysvětlil své nabídky, dokázal vystihnout tu nejvýhodnější a dobře poradit. I dnes, když budu potřebovat nějaké finanční řešení bych neváhal a pana Balíka rozhodně oslovil.

Martin Janeček

Obor vydavatelství knih

Příprava celkového finančního plánu a průběžná pomoc s refinancováním hypotéky mi ušetřila spoustu času a starostí, poradenství probíhalo v profesionálním a přátelském duchu, s plnou důvěrou doporučuji pro dlouhodobou správu financí.

Jiří Padevět, Farmacie

Project manager

S panem Jiřím Balíkem jsem řešil několik velmi složitých životních situací. Vždy mi pomohl a dobře poradil. Proto se na něj znovu obrátím, když bude potřeba. Lidsky i profesně se na něj mohu spolehnout.

bottom of page